25 jaar Lust en Leed
Maarten, Arend en Erik nog één keer met z'n drieën
Sinds dit ijzersterke cabarettrio in 1994 Cameretten won, is het een vaste waarde in de theaters. Speciaal voor het 25-jarig jubileum komen zij terug in de oorspronkelijke formatie. Maarten, Arend én Erik brengen met liefde een avond vol lust en leed uit al hun 14 shows. Niet om het allemaal nog eens dunnetjes over te doen maar om te laten zien dat ze wijzer zijn geworden. Vooral de bijzondere band die het drietal met de vrouwelijke helft van de bevolking heeft, is een terugkerend thema gebleken. Het doorgronden van het vrouwelijk geslacht blijft hun missie of misschien wel hun passie.
Ze komen speciaal voor jou naar de theaters om de mensen haarfijn uit te leggen hoe zij denken dat alles in elkaar steekt… Voor de één een feest van herkenning … voor de ander een hilarische openbaring! Je gaat het zelf ervaren en beleven in deze overdonderende voorstelling.
NB: Het werk van Niet Schieten! wordt inmiddels door menig psycholoog en relatiebemiddelaar als standaardwerk beschouwd.
Scènefoto's: Jaap Reedijk
Recensies
Nog geen beoordelingen.
Algemene informatie
Voor telefonisch reserveren kun je contact opnemen via 0900 – 1353 (€0,60 p/m) o.v.v. Theaterclub
Locatie: Diverse theaters
Speeldata: Van 28 november 2020 t/m 13 maart 2021
3 december 2020 in Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
4 december 2020 in Theater de Luifel, Heemstede
11 december 2020 in Theater Cultura Ede, EDE
13 maart 2021 in HOFtheater, Raalte
Voorwaarden:
- 'Geen restitutie op reeds gemaakte reserveringen.'
- '(Prijs)wijzigingen voorbehouden.'